×

O firmie

Firma Glass-Serwis została założona w grudniu 2005 roku, a zatem historia jej funkcjonowania nie jest szczególnie długa. Jednak w stosunkowo nieznacznym okresie istnienia niewielkie i nieznane nikomu przedsiębiorstwo stało się rozpoznawalnym podmiotem na rynku producentów maszyn i urządzeń do obróbki szkła. Owo przeobrażenie było możliwe dzięki nieustannemu, dynamicznemu rozwojowi na trudnym i wymagającym, szczególnie dla niewielkich i nowych firm, rynku.

Inwestując w nowoczesne technologie i dbając o podążanie za europejskimi, jak również światowymi trendami, firma Glass-Serwis stopniowo zdobywała coraz bardziej ugruntowaną pozycję w branży szklarskiej, przebijając się w niej niemal od podstaw. Stało się to z udziałem odpowiednio przygotowanej, profesjonalnej, wykwalifikowanej kadry pracowniczej, gotowej do systematycznego oraz konsekwentnego podnoszenia własnych umiejętności i kwalifikacji w trosce o dobro klienta.

 

 

Funkcjonowanie firmy Glass-Serwis charakteryzuje prowadzenie odpowiedzialnej polityki personalnej. Dbając o satysfakcję pracowników z wykonywanej pracy, zapewniamy im jednocześnie solidne perspektywy rozwojowe. Stawiając na sprawdzonych fachowców, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, co ma przełożenie na wyniki osiągane przez firmę.

Na początku działalności zatrudnialiśmy 3 osoby. Dziś, gdy firma Glass Serwis posiada już ugruntowaną pozycję na rynku, aby zapewnić klientowi właściwą obsługę, zatrudniamy duże grono specjalistów z różnych dziedzin, co najlepiej świadczy o rozwoju, z jakim mamy do czynienia w naszej firmie.

Nasza działalność ogniskuje się wokół produkcji maszyn i urządzeń dla zakładów branży szklarskiej. Jesteśmy producentem nowoczesnych linii do produkcji szyb zespolonych oraz maszyn do obróbki, cięcia i magazynowania szkła. Możemy poszczycić się gruntowną wiedzą w zakresie urządzeń i technik obróbki szkła oraz znakomitym, profesjonalnym rozeznaniem polskiego i europejskiego rynku szklarskiego.

W dotychczasowej działalności wyprodukowaliśmy już między innymi różnego rodzaju wiertarki do szkła, szlifierki do szkła, linie do rozkroju szkła laminowanego oraz zaawansowane systemy magazynowe. Maszyny produkowane przez nas cieszą się bardzo dobrą opinią dzięki najwyższej jakości materiałom wykorzystywanym do ich produkowania oraz nieustannemu unowocześnianiu produktów z myślą o klientach, a także z uwagi na łatwość obsługi i konkurencyjność cen.

Wśród maszyn, których jesteśmy producentem, można znaleźć urządzenia przeznaczone do produkcji szyb zespolonych, jak np. tiokolarka z napędem hydraulicznym typ GTH-P, która jest idealna do przygotowania materiału uszczelniającego, składającego się z dwóch komponentów, czy dozownik do uszczelniania szkła na gorąco typ GH – 50/B, który jest najlepszym rozwiązaniem przy uszczelnianiu szyb zespolonych masą jednoskładnikową, metodą na gorąco.

Oprócz produkcji maszyn i urządzeń firma wykonuje ich profesjonalne naprawy i remonty. Systematyczne przeglądy maszyn są niezbędne do ich sprawnego funkcjonowania. Glass-Serwis produkuje także części zamienne, opracowuje produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i w oparciu o specyfikę zamówień. Produkcja poprzedzona jest szczegółowymi konsultacjami odnośnie do projektów tak, aby zmaksymalizować zadowolenie klienta przy otrzymaniu produktu końcowego. Glass-Serwis traktuje zadowolenie klientów jako cel nadrzędny. Mając to na uwadze, zapewniamy również serwis gwarancyjny, podczas którego klient może liczyć na fachowe doradztwo i szkolenia. Maszyny oraz urządzenia są projektowane przy użyciu nowoczesnych systemów projektowania komputerowego, przez własnych konstruktorów. Nie odbiegają one od podobnych wyrobów wytwarzanych przez producentów branży szklarskiej w innych krajach.

Jako poważny podmiot branży szklarskiej, firma Glass-Serwis stale kooperuje z innymi producentami o podobnym zakresie świadczonych usług, funkcjonującymi na obszarze obejmującym jej działanie. Cenimy sobie wzajemną wymianę doświadczeń i jesteśmy pozytywnie nastawieni do współpracy korporacyjnej, co w naszym przeświadczeniu może jedynie wpływać na rozwój firmy, ulepszanie jej oferty oraz wzmacnianie pozycji na rynku, a także budować pozytywne relacje z klientami poprzez pozyskiwanie ich zaufania jako sprawdzony producent.

Firma Glass-Serwis ma stałe miejsce na łamach czasopisma branżowego „Świat Szkła”, gdzie przedstawiane są produkty znajdujące się w naszej ofercie. Regularnie prezentujemy również nowe urządzenia i maszyny, które wchodzą w skład oferowanych produktów. Posiadanie stałego miejsca reklamowego w „Świecie Szkła” niewątpliwie świadczy o uznaniu, jakim darzona jest nasza firma, a także o stabilnej pozycji rynkowej i nieustannym jej rozwoju oraz o umiejętności stawiania czoła poważnym wyzwaniom rynkowym, jak również ze strony klienta, poprzez budowanie urządzeń trwałych i niezawodnych w obsłudze, a także nieustanne rozwijanie oferty świadczonych usług.

 

Program regionalny